Ons Team

Ons team

Liefde voor het vak

Onze leerkrachten zijn gepassioneerd over hun werk en zetten graag een stapje extra voor de leerlingen. Hierdoor ontwikkelt zich een goede band tussen de leerlingen en de leerkracht, zelfs binnen de beperkte lestijd. Dit komt de sfeer en de ontwikkeling van de leerlingen ten goede.

Professionaliteit

Alle leerkrachten beschikken over een pedagogische opleiding. De basis van onze lessen wordt gevormd door onze methodes. Maar geen leerling ontwikkelt zich via standaard stappen. Elke leerling ontwikkelt zich een beetje anders. Daar speelt de leerkracht een cruciale rol. De leerkracht
speelt, wanneer dit nodig is, in op de behoefte van de leerling, door ze de ruimte te geven om af te wijken van het plan, bijvoorbeeld door het gebruik van een Plusboek of juist wat extra instructie. Het is soms lastig om in de korte lestijd leerlingen met speciaal gedrag te kunnen begeleiden. De leerkrachten maken in een dergelijke situatie gebruik van elkaars kennis en ervaring om de leerling te ondersteunen.


De leerkrachten

Jojanneke van der Star

Schoolleider en leerkracht groep 2 en groep 7/8


schoolleider@nlschoolstockholm.se & jojanneke@nlschoolstockholm.se

073-9601543


Werkdagen:

Maandag - dinsdag - woensdag

Leerkracht groep 1


albertus@nlschoolstockholm.se



Werkdag:

Dinsdag 

Albertus Geertsema

Leerkracht groep 6 en VO3/4


diane@nlschoolstockholm.se



Werkdagen:

Maandag - woensdag

Diane Keetlaer Olsson

Leerkracht groep 3/4


dicky@nlschoolstockholm.se



Werkdag:

Dinsdag

Dicky Stelpstra

Marjet Withaar

Leerkracht groep 5 en VO1/2


marjet@nlschoolstockholm.se



Werkdagen:

Dinsdag - woensdag